Schody zewnętrzne – tradycyjne czy nowoczesne?

Nie jest ważne, czy Klient marzy o nowoczesnym, designerskim projekcie schodów zewnętrznych, czy też stawia na tradycję i klasyczne schody wejściowe. Schody zewnętrzne
z kamienia idealnie spełnią wymagania każdego projektu.

Schody zewnętrzne z kamienia – dlaczego warto?

O kamieniu wiemy wszystko. Potrafimy dopasować rodzaj surowca oraz formę schodów zewnętrznych nie tylko do projektu Klienta, ale także do wymogów danego budynku. Schody prowadzące do często odwiedzanego budynku użyteczności publicznej charakteryzować będą inne parametry techniczne niż schody do rzadziej wizytowanej letniej posiadłości rodzinnej. Solidne schody zewnętrzne z granitu lub marmuru to gwarancja użytkowania przez lata.

Schody zewnętrzne z granitu

Granit to siła i moc. Schody zewnętrzne z granitu stanowią o estetyce całego budynku,
a przecież zawsze liczy się tzw. dobre wejście. Granit to materiał wysoce odporny na warunki atmosferyczne, mechaniczne uszkodzenia czy ścieranie, a przy tym łatwy w utrzymaniu czystości. Schody granitowe, niezależnie od panującej pogody – wysokiej temperatury, deszczu czy silnego mrozu – nie tracą nic ze swoich wyjątkowych kolorów.

Schody zewnętrzne z marmuru

Posiadamy nowoczesny park maszyn, dzięki któremu możemy realizować wszelkie projekty z pełnym zaangażowaniem i bez opóźnień. Zewnętrzne schody marmurowe to oferta dla miłośników kamienia tradycyjnego, a do takiego zalicza się marmur. W zależności od projektu i wymiaru schodów zewnętrznych, nasi fachowcy wyeksponują każdy detal, jaki oferują płyty marmurowe. Marmurowe schody to oprócz ponadczasowego designu sprawdzona propozycja aranżacji każdej posesji lub budynku użyteczności publicznej.