SCHODY WEWNĘTRZNE

Ponadczasowy kamień to gwarancja solidności i wytrzymałej konstrukcji, która jest szczególnie ważna w przypadku schodów. Schody wewnętrzne z kamienia – granitu lub marmuru – to wybór na lata.

Schody wewnętrzne z kamienia? Oczywiście!

Każda realizacja schodów z kamienia jest wyjątkowa. Nasi Klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, wykonane z doskonałą precyzją, dopasowane do stylu i charakteru domu lub firmy.

Schody z kamienia – bezpieczne i trwałe

Schody wewnętrzne to ważny i często eksponowany element domu lub firmy. Codzienne użytkowanie schodów, narażenie na ścieranie lub zabrudzenie to kwestie, które wymagają odpowiedniego materiału, z którego będą wykonane. Schody wewnętrzne z kamienia to idealna odpowiedź na potrzeby ich użytkowników.

Schody wewnętrzne z kamienia – doskonały wybór

Schody wewnętrzne z granitu to rozwiązanie, które gwarantuje wytrzymałość konstrukcji, specjalnie przygotowaną bezpieczną powierzchnię, piękny design, a także szybkie i łatwe utrzymanie czystości. Schody z granitu są nieścieralne, a faktura tego surowca zapewnia wnętrzu nadzwyczajne walory estetyczne, podkreśla styl domu lub firmy, dodaje akcentu ekskluzywności i zapewnia komfort użytkowania.

Schody wewnętrzne z marmuru to kolejna propozycja, która od lat znajduje uznanie wśród naszych Klientów. Ten naturalny kamień, występujący w wielu pięknych, ciepłych odcieniach, idealnie nadaje się do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki kamieniarskiej. Marmur jest surowcem o większych możliwościach obróbki w stosunku do granitu, jest bardziej podatny na matowienie lub zarysowanie, jednak dzięki zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji (polerowania) może cieszyć jego użytkowników przez wiele lat.

Zarówno schody granitowe, jak też marmurowe schody we wnętrzu domu lub firmy są atrakcyjnym rozwiązaniem – w połączeniu z metalem lub szkłem stanowić mogą niebanalny element aranżacyjny wnętrza.

Jako firma, która zajmuje się procesem tworzenia z kamienia od momentu zamówienia odpowiedniego surowca po efekt finalny, jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować projekt do każdego domu, firmy lub lokalu użytkowego. Nasze schody spełniają najwyższe standardy wykonania, stanowiąc naturalny i oryginalny element każdego wnętrza.